O nás

Informace o nás

Provádíme vrty po celé České Republice, na Slovensku a také v Polsku a to po celý kalendářní rok, tedy i v zimě. Vyhotovujeme studny pro rodinné domy, chaty, průmyslové objekty, obce a zemědělská družstva. Jsme připraveni vyjít maximálně vstříc přáním a potřebám našich zákazníků. Provádíme vrty a vrtané studny o průměru 130 až 245 mm s vnitřní výstrojí o průměrech 125-140-160 mm.

Realizujeme vrty a vrtané studny v nestabilním podloží, hydrogeologické vrty, inženýrsko-geologické vrty, odvodňovací a vsakovací vrty. V případě potřeby poskytujeme zdarma poradenskou činnost, která snižuje možnost případných problému a nedostatků při realizaci vrtané studny, můžete nám důvěřovat, vrtmistr má více jak 20 letou praxi v tomto oboru.

Studny je možné vrtat několika způsoby - rotačně, jádrově a rotačně-příklepově. Metodou rotačně-příklepovou vrtáme i my. Jde o způsob vrtání, který je nejčastější a finančně nejméně náročný pro klienta. Jako jedna z mála firem není naše technika závislá na elektrickém proudu, můžeme Vám tedy vyvrtat studnu téměř kdekoli. Zaručujeme návratnost vložených investic do vrtané studny a v případě nezdaření díla - nezastižení podzemní vody ve vrtu, zákazník neplatí nic.

Kontaktujte nás a my Vám rádi osobně poradíme při řešení Vašich problémů s nedostatkem vody.